Jesteśmy profesjonalna, ambitną firmą, której głównym celem jest tworzenie ogrodów i kreowanie przestrzeni w sposób, który spełnia wszelkie oczekiwania zleceniodawców, ponieważ każdy zadowolony klient jest naszym osobistym sukcesem. Realizując powierzone nam zadania, dbamy o najdrobniejsze szczegóły, wkładając w to, nie tylko rzetelną pracę ale również serce.

Firma oficjalnie powstała na początku 2010, jednak nasze doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów sięga roku 2008. W branżę architektury krajobrazu wnosimy wciąż nowe, świeże rozwiązania i pomysły, co sprawia, że wykonywane przez nas ogrody są zarazem wyjątkowe, niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Oferując kompleksowe usługi związane z terenami zieleni, tworzymy wielobranżowy zespół składający się m.in. z:

  • architekta krajobrazu, zajmującego się inwentaryzacją terenu,
  • projektowaniem przestrzeni: zieleni, nawierzchni, nawodnienia oraz kosztorysowaniem,
  • elektryka, hydraulika, zajmującego się oświetleniem w ogrodzie oraz
  • montażem elementów wodnych,
  • pomocników sezonowych, wyspecjalizowanych w zakładaniu ogrodów, pracach ziemnych, brukarstwie, montażu systemu automatycznego nawodniania oraz pielęgnacji zieleni.

Działamy na terenie Giżycka, Mazur z możliwością rozszerzenia usług na całe województwo warmińsko-mazurskie.

Zakres świadczonych przez nas usług to przede wszystkim projektowanie ogrodów przydomowych, publicznych terenów zieleni, realizacja projektów i budowa ogrodów od podstaw, wykonywanie projektów nawierzchni, nawodnienia, oświetlenia. Pielęgnacja terenów zieleni, w tym: podcinanie drzew owocowych; cięcie pielęgnacyjne i formujące drzew, krzewów, żywopłotów; aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie, grabienie i koszenie trawników, opryski, prace porządkowe.

Mapa

Kontakt

logo ogrody w350px

Telefon: 514 806 404
Email: ogrody@zadbane-ogrody.pl
WWW: www.zadbane-ogrody.pl Facebook: ZadbaneOgrody

Nina Cygroń
Kożuchy Wielkie, Giżycko