Zadbane Ogrody O Nas

PostHeaderIcon O Nas

Jesteśmy profesjonalna, ambitną firmą, której głównym celem jest tworzenie ogrodów i kreowanie przestrzeni w sposób, który spełnia wszelkie oczekiwania zleceniodawców, ponieważ każdy zadowolony klient jest naszym osobistym sukcesem.

 

Realizując powierzone nam zadania, dbamy o najdrobniejsze szczegóły, wkładając w to, nie tylko rzetelną pracę ale również serce.

 

Firma oficjalnie powstała na początku 2010, jednak nasze doświadczenie w projektowaniu i zakładaniu ogrodów sięga roku 2008.

W branżę architektury krajobrazu wnosimy wciąż nowe, świeże rozwiązania i pomysły, co sprawia, że wykonywane przez nas ogrody są zarazem wyjątkowe, niepowtarzalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

 

Oferując kompleksowe usługi związane z terenami zieleni, tworzymy wielobranżowy zespół składający się m.in. z:

-architekta krajobrazu, zajmującego się inwentaryzacją terenu,

 projektowaniem przestrzeni: zieleni, nawierzchni, nawodnienia oraz kosztorysowaniem,

-elektryka, hydraulika, zajmującego się oświetleniem w ogrodzie oraz

montażem elementów wodnych,

-pomocników sezonowych, wyspecjalizowanych w zakładadaniu ogrodów, pracach ziemnych, brukarstwie, montażu systemu automatycznego nawodniania oraz pielęgnacji zieleni.

 

Działamy na terenie Giżycka, Mazur z możliwością rozszerzenia usług na całe województwo warmińsko-mazurskie.

 
Zakres świadczonych przez nas usług to przede wszystkim projektowanie ogrodów przydomowych, publicznych terenów zieleni, realizacja projektów i budowa ogrodów od podstaw, wykonywanie projektów nawierzchni, nawodnienia, oświetlenia.  Pielęgnacja terenów zieleni, w tym: podcinanie drzew owocowych;  cięcie pielęgnacyjne i formujące drzew, krzewów, żywopłotów; aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie, grabiebie i koszenie trawników; opryski; prace porządkowe.